Много е удовлетворяващо, когато усилията са оценени и дават резултат.
Наскоро получихме грамота от Nord Storm в състава на 3-та отделна щурмова бригада.
Тази грамота не е само за Боян Расате. Тя е признание и за приноса на Български Национален Съюз към повишаването боеспособността на 3 ОЩБр, както и за всички Българи, които помагат на Украйна от самото начало на пълномащабната война.
Бойците ни благодарят за помощта, а ние на тях за саможертвата!
Заедно, всеки на своя пост, ще постигнем победа над путинската измет.
Слава Україні и да живее България без комунисти и русофили.