Е приятели, тилът работи!

И дори известно време да не чувате нищо ново, ние не спираме! 

Тези дни приключи кампанията ни в подкрепа на бойците от 20-та оперативна бригада "ЛЮБАРТ", в състава на 1-ви армейски корпус "АЗОВ" от Националната гвардия на Украйна. 

Бяха събрани 4000 лв, които изпратихме на командването. Всички, които не можаха да се включат ще имат тази възможност съвсем скоро, когато стартираме продължение на кампанията за същата бригада.

Благодарим на всички, които помогнаха!

Бог да пази бойците!

Календар
Контакти